Актуални теми за дипломни работи за учебната 2017 - 2018 година за студенти от АМГ - ОКС Бакалавър

Вече може да намерите актуалния списък с предложения за теми за дипломни работи за студенти от АМГ - ОКС бакалавър тук. За по-подробна информация може да се свържете със съответните преподаватели.

Защита на дипломни работи за специалност "АМГ", ОКС - бакалавър - Физически факултет

На 11 септември 2017 г. (понеделник) от 9 часа в сем. В60 ще се проведат защити на дипломни работи за специлност „АМГ”, ОКС „бакалавър”.

Тема: Двудневен семинар на проф. Фабио Романели от университета в Триест (Италия)

Кога: 4 и 5 септември 2017, понеделник от 16:00 и вторник от 15:00
Къде: Физически факултет, сграда В , етаж 4, семинар В60
Програма на семинара: тук
Очакваме ви!

ПРИЕМ НА СТУДЕНТИ В МАГИСТЪРСКА ПРОГРАМА "ФИЗИКА НА ЗЕМЯТА, АТМОСФЕРАТА И ОКЕАНА" ЗА УЧЕБНАТА 2017/2018 ГОДИНА

Начало: 28.08.2017 г.
Край: 08.09.2017 г.
Място: Физически факултет на СУ "Св. Климент Охридски" с адрес: бул. Джеймс Баучър № 5, зала А 415

За допълнителна информация: доц. д-р Гергана Герова - ръководител на магистъска програма "ФЗАО", email: guerova@phys.uni-sofia.bg

Защита на магистърски дипломни работи в Катедра "Метеорология и геофизика" - Физически факултет

На 13 юли 2017 г. (четвъртък) от 10 часа в сем. В60 ще се проведе защита на дипломни работи за ОКС-магистър по Метеорология.

На 21 юли 2017 г. (петък) от 10 часа в сем. В60 ще се защита на дипломни работи за специлност „АМГ”, ОКС „бакалавър”

Ден на отворените врати - Физически факултет 22 април 2017 г.

Както всяка година ще проведем Ден на отворените врати във Физически факултет на Софийски университет "Св. Климент Охридски".

Програмата на деня може да видите тук.

Катедра "Метеорология и геофизика" ще се включи с демонстрации и лекции във Физически факултет от 10 до 13 ч. и в Астрономическата обсерватория в Борисовата градина след 14 ч.

Демонстрации във фоайето на А сграда:

• 10-12 ч. Демонстрации на прогнозата за времето
  • 10-16 ч. Демонстрации на Клуб Гея - геофизика за любители

• Лекции в зала А205:
  • 12.40 ч. "Програма Коперник с грижа за планетата” доц. д-р Ел. Пенева
  • 13.10 ч. „Геомагнитните супербури - риск за технологичните общества” гл. ас. д-р М. Цеков